Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie to rozwój. pozycja. sukces.


Oferta pozycjonowania kompleksowego w Google

Usługa obejmująca szeroko zakrojone działania SEO, łącząca w sobie wszystkie aspekty pozycjonowania lokalnego, jednorazowego oraz promocję na globalne frazy kluczowe. Każdą witrynę traktujemy indywidualnie, przeprowadzamy gruntowną analizę serwisu www i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w danym przypadku. Wraz ze wstępnym audytem strony internetowej każdy klient otrzymuje analizę konkurencji oraz sugestię jakie frazy kluczowe mogą przynieść najlepsze rezultaty.

Pewność efektów
90%
Stabilność pozycji
90%
Prognozowany współczynnik CTR*
70%
Szybkość efektu
70%

* Jest to współczynnik określający ile osób (%), którym wyświetli się strona w Google odwiedzi naszą witrynę. Przykładowo, jeśli w wynikach wyszukiwania zobaczy nas 100 osób, z czego 10 przejdzie na naszą stronę, CTR będzie wynosił 10%.

Co daje takie podejście do pozycjonowania?

Kompleksowe podejście do pozycjonowania gwarantuje utrzymanie pozycji przez cały okres trwania usługi, a także coraz lepsze efekty wraz z upływem czasu.

Warto dodać, że jedynym sposobem na uzyskanie trwałych rezultatów jest zbudowanie korzystnego wizerunku w oczach Google. Do osiągnięcia tego celu konieczne jest myślenie długofalowe i działania na przestrzeni wielu miesięcy, dlatego, dla pozycjonowania kompleksowego, stosujemy wyłącznie rozliczenie abonamentowe.

Poza promocją słów kluczowych w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, warto rozważyć kampanię linków sponsorowanych. Jest to świetne uzupełnienie w początkowej fazie, szczególnie jeśli na stronie internetowej nie były wcześniej podejmowane działania marketingowe w wyszukiwarce.