Strona z CMS

Strony WWW z systemem CMS. Sam zarządzaj swoją witryną!

CMS (ang. Content Management System), czyli zwyczajnie system zarządzania treścią. Jest to oprogramowanie pozwalające osobie nie znającej żadnej z technologii tworzenia stron internetowych np. HTML, CSS, JQuery, JavaScript, PHP, MySQL edytować zarówno treści jak i do pewnego stopnia wygląd witryny www.


Dla kogo strony z CMS?

Strony z CMS przeznaczone są dla wszyskich, którzy muszą mieć częsty dostęp do edycji treści zawartych na ich stronie, bądź danych z serwisów i sklepów internetowych.
Jeżeli zamierzasz:

  • Otworzyć sklep internetowy
  • Stworzyć internetowe forum
  • Prowadzić bloga
  • Zarządzać każdą inną aplikacją internetową taką jak: eSOZ,
a nie znasz żadnych specjalistycznych technik wspomagających tworzenie, bądź aktualizację stron, to na pewno CMS rozwiąże Twoje problemy.


Dlaczego Wordpress?

Jest wiele CMSów. Na pewno każdy, kto zajmuje się profesjonalnie tworzeniem stron www ma swoje zdanie na temat tego, który jest najlepszy. My wybraliśmy Wordpressa z kilku powodów:

Łatwy w obsłudze

W Wordpresie wszystko odbywa się w interfejsie graficznym. Kilkoma kliknięciami możemy dokonać zmian wyglądu, bądź treści.

Wtyczki

Istnieje kilka tysięcy dodatków do Wordpressa. Dzięki temu rozbudowanie serwisu jest stosunkowo proste, a co za tym idzie tańsze.

Wygląd

Dzięki ogromnej popularności do dyspozycji masz ogromną ilość szablonów o designie zgodnym z najnowszymi trendami.