Strony www

Profesjonalne strony internetowe. Agencja interaktywna Jutro Od Dziś - Warszawa.

Użytkownicy internetu, Twoi potencjalni klienci, zazwyczaj w kilka sekund podejmują decyzję o tym, czy pozostać na stronie. Dobrze zaprojektowana strona to przede wszystkim przejrzyście pokazana odpowiedź na pytanie, które użytkownik internetu postawił w wyszukiwarce. Dzięki znajomości najnowszych technologii: JavaScript, PHP, MySQL, HTML, CSS, JQuery jesteśmy w stanie przygotować nowoczesne, responsywne strony i aplikacje internetowe.


Co robimy?

Nie chcemy przekonywać nikogo, że dziś strona internetowa to niezbędna i w wielu przypadkach podstawowa forma prezentacji usług, czy umiejętności. Każda wizyta na stronie www to potencjalna sprzedaż towaru, bądź usługi. To, jakie będzie pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie. Strona powinna być przejrzysta, lekka i jednoznacznie odpowiadać na potrzeby klientów. Tworzone przez nas strony internetowe są od razu optymalizowane pod kątem wyszukiwarek www na wskazane przez Ciebie słowa kluczowe. To znaczy, że w cenie otrzymujesz również Pozycjonowanie jednorazowe.
Interesuje Cię rozbudowany serwis. Chciałbyś aby Twoi klienci mieli możliwość aktywnie uczestniczyć w tworzeniu Twojej strony www np. poprzez forum internetowe, czy bloga? A może masz pomysł na coś nowego, nietypowego, czego jeszcze nie ma w internecie? Możemy to wszystko dla Ciebie stworzyć. Jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania oraz pomysły, które za pomocą najnowocześniejszych technologii dla Ciebie stworzymy. Dla Startupów indywidualnie podchodzimy do form rozliczania. Nie czekaj! Swój pomysł na wspaniałe Jutro zacznij realizować Od Dziś.
Coś dla tych, którzy lubią być o krok przed konkurencją. eSOZ to nasza aplikacja internetowa, która pozwala Twoim klientom być na bieżąco z realizacją przez Ciebie zleceń. Za pomocą kilku kliknięć możesz oszczędzić czas, który straciłbyś na niekończące się maile oraz telefony od zniecierpliwionych klientów. eSOZ to Panel administracyjny dla Ciebie, dla Kierownika zlecenia, ewentualnie podwykonawcy oraz dla Twojego Klienta. Możliwość dowolnej konfiguracji naszego systemu sprawia, że jest to idealna propozycja dla wszystkich firm, począwszy od jednoosobowej działalności.
Prowadzisz sklep? Chciałbyś pomnożyć liczbę klientów, a tym samym swoje dochody? Nie ma chyba skuteczniejszej metody niż otworzenie sklepu internetowego. Oczywiście sklep internetowy musi spełniać pewne warunki, aby przynosił realne dochody. Przede wszystkim należy dobrze przemyśleć strukturę, wygląd, metody płatności, czy metody i koszt wysyłki dla Twojego e-sklepu. To wszystko ma ogromne znaczenie. Każdy z tych elemntów musi być zoptymalizowany pod kątem indywidualnych potrzeb Twoich Klientów. To ustalane jest zawsze po analizie rynku oraz konsultacjach z Tobą.
Czym jest aplikacja internetowa? Krótko mówiąc jest to program, który w trakcie użytkowania nie różni się niczym od oprogramowania tzw deskopotego. Jedyna różnica między aplikacją internetową, a zwykłym programem jest taka, że nie ma konieczności instalacji, by móc bez przeszkód pracować. Jedyne czego potrzebujemy to urządzenie z możliwością przeglądania stron internetowych np. komputer, smartfon, czy tablet. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz dostęp do danych z każdego urządzenia w dowolnym miejscu, a jedynym warukniem jest dostęp do internetu. W dodatku masz pewność, że wersja oprogramowania zawsze jest najnowsza. Na pewno znasz Google Maps, czy serwis YouTube, to własnie są m.in. są aplikacje internetowe. Aplikacją internetową jest również stworzony przez nas system eSOZ.