Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie to rozwój. pozycja. sukces.


Jednorazowe pozycjonowanie stron www.

Jest to podstawowa forma pozycjonowania dla małych firm, które chciałyby wypromować mniej popularne frazy. Takie rozwiązanie to również dobry wybór dla serwisów internetowych, które nigdy wcześniej nie były pozycjonowane w Google.

Usługa, którą oferujemy daje szansę na wysokie pozycje dla słów kluczowych o niskiej konkurencji, a także zapewnia solidny fundament pod ewentualne dalsze działania SEO w przyszłości.

Pewność efektów
60%
Stabilność pozycji
55%
Prognozowany współczynnik CTR*
65%
Szybkość efektu
65%

* Jest to współczynnik określający ile osób (%), którym wyświetli się strona w Google odwiedzi naszą witrynę. Przykładowo, jeśli w wynikach wyszukiwania zobaczy nas 100 osób, z czego 10 przejdzie na naszą stronę, CTR będzie wynosił 10%.

Niski koszt optymalizacji strony internetowej.

Dokładnie! W przypadku niektórych haseł nie ma sensu płacić miesięcznego abonamentu, jak to ma miejsce chociażby w przypadku usługi kompleksowego pozycjonowania w Google.

Cena oraz czas trwania są uzależnione od czynników takich jak konstrukcja i wielkość strony www, rodzaj i ilość fraz, a także kondycja serwisu, oraz ewentualne kary nałożone przez Google. Dlatego do wyceny każdej witryny podchodzimy indywidualnie, natomiast czas trwania usługi to zawsze od 1 do 3 miesięcy.